Penzión ATLAS (Bonifác) je tu pre Vás

Penzión ATLAS (Bonifác) sa nachádza priamo v centre mesta Liptovský Mikuláš, ktoré je srdcom čarovného Liptovského regiónu.

Ak sa práve z akýchkoľvek dôvodov chystáte na Liptov, alebo ním len prechádzate, pozývame Vás ubytovať sa v našom penzióne. Radi Vás privítame, či už ste obchodnými cestujúcimi alebo dovolenkármi, túžiacimi spoznať krásy nášho regiónu v ktoromkoľvek ročnom období.

Poloha penziónu ATLAS (Bonifác) je ideálna ako štartovací bod na zážitky spojené so športom, kultúrou či spoznávaním Liptova. Od nás je to len na skok do Nízkych Tatier (Chopok, Jasná), Aquaparku Tatralandia, Thermal parku Bešeňová, blízko je Liptovská Mara, kúpele Liptovský Ján, kúpele Lúčky, Demänovská jaskyňa Slobody, Demänovská ľadová jaskyňa, Múzeum liptovskej dediny - skanzen Pribylina, ako aj kultúrne a historické pamiatky - Vlkolínec.

Okrem lyžovania a turistiky ponúka tento región aj menej tradičné športy ako paragliding, rafting, jazdu na koni, speleoservis, vyhliadkové lety, horolezectvo, cyklistiku, poľovníctvo, rybárstvo.

Rezervujte si izbu už dnes na tel. čísle +421 905 30 30 30, +421 911 80 00 00
alebo e-mailom na atlaspenzion@gmail.combonifac@penzionbonifac.sk.